Opcje przeglądania
Producenci

Ozdobne karmniki dla ptaków - wiszące i stojące

Widok ptaków i ich śpiew zawsze cieszą. Skandynawski karmnik dla ptaków pozwoli Ci wykładać dla nich ziarna oraz przysmaki, jednocześnie zapraszając je do swojego ogrodu. Obserwowanie ich będzie czystą przyjemnością i już zawsze towarzyszyć Ci będzie ich świergot. Karmnik będzie ozdobą, którą można zawiesić na gałęzi drzewa, płocie czy ścianie domu. Aby przystosować go do użytku zewnętrznego i przygotować na skrajne warunki pogodowe, jest wyprodukowany z najlepszych materiałów oraz odpowiednio zabezpieczony.

Klasyczny karmnik dla ptaków w nowoczesnym wydaniu

Karmniki dla ptaków są popularnym elementem wystroju ogrodów od wielu lat. Subtelne dekoracje, które można zawiesić niemal wszędzie, ściągają rzesze drobnej ptaszyny, którą można się zaopiekować zwłaszcza zimą. Występują w różnych formach estetycznych, ale łączy je skandynawska precyzja i dokładność wykonania. Cechują się minimalistycznymi ozdobnikami oraz dopracowaniem każdego fragmentu. Niektóre z nich stawiają na prostotę formy oraz funkcjonalność, zgodnie z myślą, że to ptaki są najpiękniejszą ozdobą. Jest to połączenie tego klasycznego i nieustannie modnego dodatku z nowoczesnym nurtem dekorowania ogrodów.

Ozdobne karmniki – odporne na skrajne warunki pogodowe karmniki

Nasz katalog zawiera produkty wyłącznie najwyższej jakości. Zaprojektowane z różnych tworzyw karmniki są przede wszystkim wykonane tak, aby mogły przez cały rok służyć swoją funkcjonalnością i pomimo upływu lat zachować swój piękny wygląd. Kolory nie płowieją, a konstrukcja nie ulega uszkodzeniu nawet pod wpływem zmiennej pogody czy silnego wiatru. Dobrze zamontowany karmnik będzie się stabilnie trzymał powierzchni. Dzięki odporności na wilgoć i mróz nie ulega uszkodzeniom. Prezentowane karmniki dla ptaków są również odporne mechanicznie. Nie widać na nich zarysowań ani mniejszych uszkodzeń. Wszelkie newralgiczne elementy karmnika są zabezpieczone, a przy odpowiednim konserwowaniu posłużą nawet kolejnym pokoleniom.

Karmnik, w którym zbierają się na ogrodzie ptaki

Ptaki są wdzięcznymi stworzeniami, których śpiew jest wyjątkowo przyjemny dla naszych zmysłów. W karmniku możesz umieszczać przekąski dla swoich ulubionych gatunków ptaków, które chciałbyś do niego zaprosić. Postawienie w jego pobliżu sofy lub leżanki ogrodowej pozwoli swobodnie przyglądać im się z bliska. Jeśli postawisz obok dodatkowo stół ogrodowy, będziesz mógł pić ulubioną kawę w wyjątkowym towarzystwie. Karmnik wraz ze swoimi gośćmi będzie niesamowitym elementem do pokazania rodzinie i dzieciom. W zależności od wielkości wybranego modelu może on nawet stanowić miejsce, w którym ptak uwije swoje gniazdo. Jednolite kolory karmników będą świetnym tłem, aby obserwować te zwierzęta.

Gdzie będzie pasował karmnik dla ptaków?

Bardzo dobrym pomysłem jest powieszenie karmnika w takiej odległości, by nie znajdował się blisko domu oraz miejsca, w którym kręcą się domownicy i jednocześnie na tyle blisko, by był on widoczny z miejsca wypoczynku. Świetnym miejscem do montażu ozdobnego karmnika jest drzewo lub płot, na które mamy widok z okna, przez które często wyglądamy. Będą one elegancką, ekskluzywną ciekawostką dla zaproszonych gości. Zainteresują dzieci i przyciągną ich uwagę. Skandynawski karmnik dla ptaków może być sprytnie ukryty na drzewie bądź stanowić wystawną ozdobę na płocie – w każdym wydaniu zaprezentuje się rewelacyjnie. Ze względu na subtelność, jaką wprowadza, będzie pasował do każdego stylu!

Pozostałe kategorie sklepu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl